Вебсад
Выращиваем хорошие сайты
Телефон
+38 (093) 096-08-01


Створення сайтів

Сайти в інтернет-студії «Вебсад», створюються «З нуля» без використання шаблонів, що дає ряд переваг цим Сайтам над «шаблонними». Створені нами Сайти дуже «гнучкі» (легко розширюють свій функціонал надалі), легше піддаються Розкрутці (просування в пошукових системах), більш стійкі до навантажень і значно привабливіші для користувачів, тому що мають Унікальний Дизайн.

Розкрутка сайтів

Створення гарного Сайту - є одним з етапів до успіху Вашої компанії.Наступний, дуже важливий етап - це Розкрутка Сайту (коплекс робіт по просуванню сайту в пошукових системах), суть якого полягає в залученні на сайт якомога більшої кількості нових користувачів (ваших потенційних клієнтів). Більшість користувачів, як правило, потрапляють на Сайт через пошукові системи, відповідно більшою популярністю користуються ті Сайти, які займають лідируючі позиції в пошукових системах (входять в "ТОП-10"). З вище сказанного зрозуміло, що існує пряма залежність розміру прибутку для Вашої компанії від Розкрутки (пошукової оптимізації) вашого Сайту. Отже вкладати гроші в Розкрутку Сайту не просто потрібно, а необхідно. 

Технічна підтримка і розвиток сайту

Будь-який інтернет-проект має потребу в постійній Технічній підтримці (в супроводі). Комплекс заходів з підтримки Сайту допоможе бути йому «Живим», не втрачати актуальність, бути більш цікавим і привабливим для відвідувачів (ваших потенційних і постійних клієнтів, партнерів). 

Брендинг і графічний дизайн

Ексклюзивний Логотип і Фірмовий стиль допоможе підвищити впізнаваність, ефективність реклами та рекламних кампаній, рейтинг, статус і репутацію Вашої компанії. Дизайнери інтернет-студії «Вебсад» допоможуть Вам збільшити кількість нових клієнтів за рахунок розробки ефективної зовнішньої реклами та макетів для поліграфії, які повинні, і будуть не тільки інформувати як про об'єкт реклами, а і виділяти Вас серед інших реклам. Виходячи з цього, Ви повинні серйозно поставитися до їх розробки і довірити цю справу професіоналам.

Веб-дизайн

Яким повинен бути Дизайн Сайту? Скільки людей, стільки думок - підходяща відповідь. Тому до даного питання треба підходити з професійної точки зору. Дуже важливим етапом у розробці «правильного» Дизайну є проектування зручної, простої і зрозумілої для будь-якого користувача системи навігації по Сайту, від якої залежить так зване «Юзабіліті» (зручність користування Сайтом). Звісно не менш важливими є відповідність Дизайну тематиці Сайту, правильна кольорова гама, кількість активної графіки. Як правило, «Кращий» Дизайн створюється не відразу - на його створення йдуть цілі роки. Сайт необхідно оптимізувати, підтримувати, розвивати і вдосконалювати весь час, щоб досягти певних висот у його популярності і зробити його прибутковим. 

Інтернет-реклама

Реклама в мережі Інтернет на даний момент дуже швидко розвивається. І це логічно, адже з кожним роком користувачів інтернет стає більше, все більше людей шукають товари та послуги за допомогою цієї глобальної мережі, точніше за допомогою Інтернет-Реклами. Цей вид Реклами є набагато дешевшим від своїх традиційних аналогів, таких як: реклама на телебаченні, радіо, друкована або зовнішня реклама, а ефективність його набагато вище. Головна перевага Інтернет-Реклами - це орієнтація на цільову аудиторію (на тих користувачів мержі інтернет, які зацікавлені у придбанні певного товару або послуги і вони це зроблять надалі).

Розробка банерів

Банерна Реклама - це один з видів Інетрнет-Реклами. Основна мета, такої реклами - залучення користувачів (потенційних клієнтів) на Ваш Сайт за допомогою спеціально розроблених банерів. Відповідно кожен Сайт, який хоче підвищити свою популярність, повинен мати у своєму "Арсеналі" як мінімум кілька Банерів, орієнтованих на різні категорії користувачів. Від того на скільки привабливо буде виглядати цей Банер, залежить кількість залучених ним потенційних клієнтів.